У Житомирі відходами опалюють лікарні. ВІДЕО

20.10.2015

 

У Житомирі 3 лікарні перейшли на альтернативні джерела енергії. Тепер у дитячій лікарні завжди затишно й комфортно.

Про це  йдеться в сюжеті телеканалу "24".

За словами головного лікаря, раніше в закладі були перебої з теплопостачанням — стара котельня час від часу виходила з ладу. Тепер медики не залежать від централізованого опалення, та ще й економлять гроші — за сезон до 2-х мільйонів гривень.

Окрім того, котельня виробляє ще й пару. Її вистачає для того, щоб прати по 6 тонн білизни щодня. Котельню на альтернативному паливі для лікарень встановив український виробник.

Його обладнання активно закуповують навіть у Європі. Установки можуть працювати самостійно, за всіма процесами стежить комп'ютер. Головна перевага таких котлів у високому коефіцієнті корисної дії, який становить 98 %, тобто майже все, що згоряє в печі, йде на опалення, нагрів води та пару.

На опалення йде все: солома, дерев'яна тріска, виноградна лоза, відходи агровиробництва і сміття. Окрім подачі тепла та нагріву води, котел може ще й виробляти електроенергію на невеликий житловий район чи підприємство.

Окуповується таке обладнання вже за 1-2 опалювальні сезони. Заощадливі європейці його встановлюють на кілька багатоквартирних будинків.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...