Туристи назвали італійок найкрасивішими жінками у світі

30.11.2011

 
Міжнародний готельний портал Zoover опитав 6500 туристів з 23 країн і з'ясував, в якій країні живуть найкрасивіші жінки, повідомляє Bild.
 
Згідно з результатами опитування, п'ята частина всіх опитаних проголосували за італійок, а точніше 18,5% учасників. На другому місці опинилися шведки, за них проголосували 14,3% опитаних. На третьому місці опинилися польки. Кількість виборців за цю східноєвропейську націю склала - 12,9%.
 
Німецькі ж жінки з 5,2% голосів розташувалися на передостанньому місці. Найменше найкрасивіших жінок, згідно з цим опитуванням, живе у Великобританії. За англійок проголосували 3,5%.
 
При цьому, як виявилося, більшість нідерландців, французів, поляків, шведів, іспанців і британців голосували за своїх жінок. З точки зору цих націй найпривабливіші жінки живуть в їхніх країнах. А от німці та бельгійці своїх землячок красунями не вважають, замість своїх співвітчизниць вони обирали італійок.
 

Корреспондент.net 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...