Цього року поменшало бажаючих з Житомирщини відпочити на курортах

23.09.2011

 

Як повідомили в Головному управлінні статистики, за січень–червень 2011 року послугами туристичних організацій Житомирщини вже скористалися 5,4 тис. осіб, що на 1,3% менше, ніж за відповідний період торік.

Значно менше в порівнянні з минулим роком виїзджали мешканці Житомирщини на екскурсії.  З початку року їх здійснили більше 1,8 тис. осіб, однак це майже на третину менше, ніж у 2010 року. Серед екскурсантів значну частку (45,6%) складали діти віком до 18 років.

Слід зазначити, що у 2010 році суб’єктами туристичної діяльності області обслуговано 15,9 тис. туристів та 6,2 тис. екскурсантів, що відповідно на 8,0% більше та на 25,0% менше, ніж рік тому.

Серед туристів дві третини становили особи, охоплені внутрішнім туризмом. Частка туристів, які виїжджали за кордон, складала торік 34,5% та зросла у порівнянні з 2009 роком на 4%.
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...