Статую Свободи закривають на реконструкцію

11.08.2011

 

93-метровій пам'ятці Нью-Йорка потрібний ремонт, який обійдеться в 27,5 млн доларів.

Як повідомила служба національних парків США, усередині 125-річної статуї Свободи встановлять нові ліфти і сходи. Але поки йтимуть будівельні роботи, доступ на острів Свободи, де встановлена ??статуя, у туристів як і раніше буде, повідомляє ВВС.

Щорічно подивитися на статую, також відому як "Леді Свобода", приїжджає 3,5 млн осіб. Більшість з них нагору не підіймається.

Статуя символізує найважливіші цінності громадянського суспільства: свободу і демократію. Франція подарувала скульптуру США в 1886 році до сторіччя американської революції.

Після терактів 11 вересня 2001 року відвідувачам заборонили підніматися у верхню частину статуї, але через кілька років оглядова площадка знову була відкрита.

Однак тепер влада міста дійшла висновку, що застарілі конструкції всередині скульптури представляють ризик не тільки для відвідувачів, але і для самої статуї.

Статуя закриється 29 жовтня - на наступний день після святкувань на честь її 125-річчя.
 
Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...