Софія визнана найдешевшим містом Європи

31.10.2011

 

Столиця Болгарії Софія визнана найдешевшим для туристів містом Європи, повідомляє Balkan Insight.

Список найдешевших міст Європи - BackPacker Index - складався на основі даних про вартість проживання, транспорту, розваг, їжі і напоїв у 40 містах Європи. Також враховувалася вартість квитків на туристичні об'єкти.

Як зазначають автори рейтингу, Софія стає все більш популярною завдяки низьким цінам практично на все. Втім, укладачі також зазначають, що віддалені місця міста можуть бути небезпечні для мандрівників.

Згідно з результатами дослідження, мандрівникам для поїздки в Софію необхідно мати при собі приблизно 30 левів (15 євро) в день, включаючи 14 левів (7 євро) на проживання в дешевому, але хорошому хостелі 10 левів (5 євро) на їжу, не включаючи сніданок, 2 лева (1 євро) на транспорт і 5 левів (2,5 євро) на додаткові витрати.

Друге місце в рейтингу відводиться польському Кракову, за ним йде Бухарест. На четвертому місці опинився Стамбул, на п'ятому - Будапешт. У десятку також потрапили Варшава, Санкт-Петербург, Прага, Загреб і Москва.

Десять останніх місць посідають Відень, Рим, Венеція, Брюссель і Париж. Найдорожчим місцем для туристів визнаний Цюріх.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що згідно з результатами дослідження, Дюссельдорф виявився найповільнішим з 15 найбільших німецьких міст. У столиці Північного Рейну - Вестфалії - найвищі показники часу, необхідного для пересування по місту.
  
Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...