Ще одна країна без обмежень: у Болгарію українці знову можуть їздити без ПЛР-тесту

30.07.2020

 

Болгарія відмінила своє рішення щодо пропуску українців до країни тільки з наявним негатитивним ПЛР-тестом. Тепер кордони для українців відкриті без обмежень, щоправда, тільки до 31 серпня.

Про це повідомляє УП з посиланням на Консульський відділ посольства України в Болгарії.

"30.07.2020 р. оновлено рішення Мінохорони здоров’я № РД-01-443, згідно з яким починаючи з 31 липня до 31 серпня громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії без необхідності надання документу, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, та без проходження 14-денного карантину", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 30 липня українці могли в'їжджати лише за умови наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

Це вже третя країна, куди українці можуть в'їжджати без обмежень – після Туреччини і Єгипту.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...