Рай для велосипедистів: в Україні створили першу велосадибу

26.07.2020

 

Рай для велотуристів створили на базі старого сараю у Карпатах.

Відео про першу в Україні велосадибу опублікував портал ШоТам.

«Якось власник готелю не захотів дати свій гараж для велосипедів, щоб не виганяти свою машину», – розповідає Аліса Смирна, яка разом із чоловіком створили велосадибу.

Аліса організовує екскурсії Карпатами для іноземців. Раніше змучених та запилених велосипедистів часто не пускали до готелів. Та й дорогі ровери не було куди припаркувати.

Місцеві дивувались, як це – іноземців до сараю вести. А вона зробила з старого колгоспного зерносховища справжню “цукерку” і влаштовувала там вечірки. Проводили несправжні весілля, як у Вегасі, а потім зробили готель. На підлозі матраци, на стінах – сувеніри, а на столі – місцеві смаколики.

«Ми не претендуємо ні на які зірки. Зате велосипедистам є де помитися, поїсти і переспати — та їхати далі», – каже Аліса Смирна. 

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...