Потяг Житомир - Харков не ходитиме до листопада

2.08.2011

 

У зв'язку з проведенням комплексу ремонтних робіт на ділянках Київ - Коростень та Фастів - Житомир Південно-західної залізниці буде обмежений маршрут пасажирському потягу № 343/344 Харків - Житомир.

Цей потяг із Харкова з 25 липня по 31 жовтня цього року прямуватиме  по маршруту Харків - Київ. Відповідно, у зворотному напрямку потяг Житомир - Харків ходитиме сполученням  Київ - Харків  з 26 липня по 1 листопада. При цьому розклад потягу на відрізку Харків - Київ в обидва напрямки залишиться без змін. 

У зв'язку з вказаними змінами відміняється курсування безпересадочних вагонів Житомир - Москва - Житомир відправленням з Житомира з 26 липня по 1 листопада і відправленням з Москви з 25 липня по 31 жовтня,  які прямують із поїздами № 343/344 Харків - Житомир - Харків і № 56/55 Хмельницький - Москва - Хмельницький. 

Таким чином, до листопада доїхати з Харкова до Житомира та навпаки можна буде тільки з пересадкою в Козятині, Бердичеві або (до середини вересня) Коростені, а також з пересадкою на автобус в Києві.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...