Потяг Житомир - Харков не ходитиме до листопада

2.08.2011

 

У зв'язку з проведенням комплексу ремонтних робіт на ділянках Київ - Коростень та Фастів - Житомир Південно-західної залізниці буде обмежений маршрут пасажирському потягу № 343/344 Харків - Житомир.

Цей потяг із Харкова з 25 липня по 31 жовтня цього року прямуватиме  по маршруту Харків - Київ. Відповідно, у зворотному напрямку потяг Житомир - Харків ходитиме сполученням  Київ - Харків  з 26 липня по 1 листопада. При цьому розклад потягу на відрізку Харків - Київ в обидва напрямки залишиться без змін. 

У зв'язку з вказаними змінами відміняється курсування безпересадочних вагонів Житомир - Москва - Житомир відправленням з Житомира з 26 липня по 1 листопада і відправленням з Москви з 25 липня по 31 жовтня,  які прямують із поїздами № 343/344 Харків - Житомир - Харків і № 56/55 Хмельницький - Москва - Хмельницький. 

Таким чином, до листопада доїхати з Харкова до Житомира та навпаки можна буде тільки з пересадкою в Козятині, Бердичеві або (до середини вересня) Коростені, а також з пересадкою на автобус в Києві.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...