Офіс президента дав тиждень губернаторам на підготовку концепції внутрішнього туризму

9.06.2020

 

Протягом тижня підготувати концепцію розвитку внутрішнього туризму у своїх регіонах мають голови ОДА. Кожна область має визначити по три-п’ять "туристичних магнітів" – найбільш привабливих з погляду туризму об’єктів історико-культурного та природного значення.

Таке завдання поставив керівник Офісу президента Андрій Єрмак губернаторам під час селектору 9 червня.

"Ми хочемо щоб українці, не маючи можливості цього року поїхати за кордон, почали мандрувати нашою мальовничою країною", – сказав Єрмак.

Голови ОДА мають сформувати у структурі ОДА управління з питань розвитку туризму, а також організувати при облдержадміністраціях відповідні консультативно-дорадчі органи із залученням усіх зацікавлених сторін.

Міністр культури та інформаційної політики зі свого боку анонсував програму "Мандруй Україною", у межах якої відбудеться челендж – відомі у країні та на місцевому рівні люди ділитимуться своїми враженнями від подорожей Україною.

Читайте також: Ейфелеву вежу відкриють із 25 червня для відвідувачів.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...