На Новоград з Житомира знову можна дістатися дизельним потягом

24.06.2013

 

Керівництво Житомира нарешті відреагувало на травневе звернення мешканців області, в якому ті просили відновити щоденний дизельний потяг сполученням  Житомир-Новоград-Волинський. За домовленістю сторін потяг знову вийде в рейс з 25 червня.

Зокрема, тоді понад 80 мешканців м. Житомира, Новоград-Волинського, Житомирського, Червоноармійського, Баранівського, Ємільчинського та Олевського районів  звернулися до міської та обласної влади з проханням посприяти у відновленні дизельного потягу Житомир-Новоград-Волинський відправленням з Житомира вранці та з Новоград-Волинська ввечері, - повідомляє прес-служба міськради.

«Відновлення руху потягу дасть можливість мешканцям міста добиратись до своїх дачних ділянок, а мешканцям сіл добиратися на роботу, заощаджувати кошти людей пенсійного віку, студентів, сприятиме постачанню до обласного центру продуктів харчування», — зазначили у своєму листі представники ініціативної групи.

Ситуацію прокоментував Юрій Мойсеєв: «Спільно з управлінням праці та соціального захисту населення міської ради ми детально вивчили це питання. Провели наради з керівниками різних залізничних станцій. Врахувавши всі зауваження, було вирішено відновити рух дизельного потягу з 25 червня 2013 року. Надалі працюватимемо над тим, щоб подібних проблем не виникало».

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...