На кордоні з Угорщиною відкрили пункти пропуску: кому і як можна в’їжджати

29.06.2020

 

На кордоні між Україною та Угорщиною 29 червня повністю відновили роботу чотири пункти пропуску.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Вже з 1:00 29 червня запрацювали такі пункти пропуску:

– Вилок — Тисабеч;

– Лужанка — Берегшурань;

– Косино — Барабаш;

– Дзвінкове — Лонья.

Українські прикордонники нагадують, що при в'їзді до Угорщини на карантин не відправляють лише тих громадян України, які в'їжджають у 30-кілометрову зону на короткий термін.

«Від таких осіб не потребують додаткових підтверджуючих документів для в'їзду, але вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин», — пояснюють у прикордонній службі.

Тим українцям, які планують їхати в Угорщину з транзитною метою, в'їзд на її територію дозволяється цілодобово за наявності в особи одного з таких документів:

– документа про постійне місце проживання,

– дозволу на перебування,

– посвідки на проживання,

– візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни.

«До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію», — додають у прикордонній службі.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...