На фотоконкурсі "Вікі любить Землю" Житомирщину представляє лише 10 світлин

27.05.2016

 

До кінця травня триває український етап найбільшого в світі щорічного фотоконкурсу на тему природи "Вікі любить Землю".

Оскільки фотоконкурс проводить вікі-спільнота, то його метою є не лише отримання нових ілюстрацій для Вікіпедії, а й поширення вільних знань і медіа-контенту, доступних для всіх. Український етап має велику кількість номінацій що оцінюють кількість і якість фото, переможці в яких отримають цінні призи, зокрема і по кожній з областей.

Наразі після трьох тижнів конкурсу Житомирська область пасе задніх - в рамках конкурсу завантажено фото лише з десяти об'єктів природно-заповідного фонд.

Приміром, Камінне Село — геологічний заказник місцевого значення, розташований на схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області.

Поліський Стоунхендж, як його вже встигли охрестити, являє собою десяток величезних кам’яних брил заввишки з будинок посеред лісу. Фото валунів та ще 9 пам`яток природи представляють Житомирщину на конкурсі.

До завершення конкурсу ще 5 днів, встигніть показати більше природного надбання Поліського краю!

Можете завантажити фотографії та перемогти! Приймаються фото не лише цього року, а й попередніх також.

Інструкція для участі в фотоконкурсі.

Список природних пам'яток Житомирщини.

  
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...