Музей єврейства у Бердичеві за чотири роки відвідало понад 17 тисяч людей. ФОТО

17.10.2019

 

Восени 2015 року в приміщенні Бердичівської міської бібліотеки для дітей створили музей єврейства. Тут у трьох залах зібрали інформацію про життя євреїв у Бердичеві, починаючи з кінця 17 століття і до нашого часу.

Так, у першій залі зосередили увагу відвідувачів на історії, релігії і культурі єврейства: представили старовинні предмети побуту, святі книги, музичні інструменти, одяг і традиційний святковий стіл, накритий за традиціями шабата.

Що стосується двох інших зал, то вони присвячені тематиці Голокосту – великій трагедії усього єврейського народу. За роки окупації Бердичева було знищено більше 38-ми тисяч людей єврейської національності.

Більшість експонатів для музею подарувала єврейська громада Бердичева та інші мешканці міста.

У музеї кажуть, що за час існування закладу, їхніми відвідувачами стали понад 17 тисяч людей з різних міст України та гостей з-за кордону.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...