Між Україною та Польщею на 2 тижні відновили авіасполучення

1.07.2020

 

Польща відновила авіасполучення з Україною з 1 липня.

Утім, таке рішення поки тимчасове, воно діятиме два тижні.

Про це пише Ракурс.

Сьогодні аеропорт «Київ»  почав приймати і відправляти рейси з польських міст, зокрема вранці в Жулянах приземлилися літаки авіакомпанії Wizz Air з Варшави, Вроцлава та Кракова. Вони ж відправилися з української столиці у зворотній бік.

Відновлення повітряного сполучення з Україною відбулося на основі розпорядження уряду Польщі від 30 червня. Раніше Європейський союз з 1 липня дозволив в’їзд деяким туристам з так званого «безпечного» списку, в який увійшли 15 країн. України в переліку не було.

Рішенням польської Ради міністрів визначено, що заборона на здійснення польотів до Польщі не стосується країн ЄС (за винятком Швеції і Португалії), а також України, Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Албанії та Південної Кореї.

Розпорядження діятиме з 1 по 14 липня.

До Польщі наразі можна летіти обмеженому колу осіб, про яке повідомило українське МЗС.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...