Із 1 липня українці зможуть отримувати ковідні сертифікати

6.05.2021

 

Із 1 липня у лікаря або в додатку «ДІЯ» українці можуть отримати ковідні сертифікати. У документі будуть дані про вакцинацію, а також негативні ПЛР-тести чи одужання від COVID-19. Ковідні сертифікати відповідатимуть вимогам Digital Green Certificate Єврокомісії та Smart Vaccination Certificate ВООЗ.

Про це повідомили у МОЗ:

"МОЗ опрацьовує впровадження ковідних сертифікатів – це робоча назва внутрішнього документа, який міститиме дані про вакцинацію, про зроблені негативні ПЛР-тести або одужання від COVID-19. Його мета – вільне та безпечне пересування громадян під час пандемії коронавірусу".

Спочатку їх запровадять для внутрішнього (в межах країни) користування. Для подорожей українці, що вкололи дві дози вакцини, зможуть отримати паперове Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке мають пред'явити при перетині державного кордону.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...