Галкін і компанії лишили після себе гори сміттяу Денишах. ФОТО

21.10.2013

 

Житомирські сайти облетіла новина – на скеледромі в Денишах знімають епізод фільму «Все могут короли» з Максимом Галкіним. Обговорювали де жив і що їв головний «герой», що завдяки фільму прославлять наш край… Але підсумок кількаденних зйомок виявився банально простим: «королі» залишили по собі гори сміття, пише Микола Костриця, голова ЖОМГО «Центр розвитку туризму».

«Нехай місцеві розберуть на матеріали дерев’яний брус, а що робити з кубометрами розтрощеного і розкиданого пінопласту, якій ніколи не перегниє, з шурупами, цвяхами та іншими брудом, розкиданим там, де займаються альпінізмом і скелелазінням сотні туристів?»

Звичайно справжні шанувальники природи і просто туристи приберуть скеледром в Денишах, адже це місце для них є другим домом, а Галкін і Ко отримали свої гонорари і поїхали геть, бо «не королевское это дело» прибирати за собою!», переконаний Костриця.

У знак протесту він пропонує всім прихильникам російського «короля» ігнорувати його творчі здобутки, заборонити в’їзд у Житомирську область та вимагати частину гонорарів на ліквідацію екологічних збитків.

«Тих, кому дійсно не байдужі краса і велич Денишів, пропоную приєднатись до генерального прибирання і насолодитись останніми моментами цьогорічної золотої осені!».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...