Довідка про вакцинацію від Covid може стати вимогою для в'їзду в ЄС

21.12.2020

 

У ЄС не виключають, що у майбутньому надання посвідки про вакцинацію від коронавірусної інфекції стане вимогою для в'їзду в Європейський Союз.

Про це повідомив представник України при Європейському Союзі Микола Точицький, – пише УНІАН:

"Я не виключаю, що власне це і буде одним із головних елементів для того, щоб представники й громадяни третіх країн перебували на території Європейського Союзу. Не виключаю, бо в принципі, що тоді має лежати в основі, окрім рівня захворюваності й, звісно, посвідки про те, що ти провакцинований сертифікованою вакциною для держав-членів ЄС".

Спочатку хочуть дочекатися перших результатів вакцинування в країнах-членах Євросоюзу, і лише тоді визначаться щодо необхідності  надання сертифікату про вакцинацію для в'їзду українців на територію ЄС.

Поки ж у ЄС не планують пом'якшувати запроваджені обмеження на в'їзд для іноземних громадян, в тому числі українців.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...