Для подорожей до Туреччини тепер потрібен ПЛР-тест

26.12.2020

 

Із 28 грудня 2020 року до 1 березня 2021 року Туреччина пропускатиме мандрівників тільки із наявним негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Hurriyet.

Із 28 грудня Туреччина вимагатиме негативні ПЛР-тести від всіх мандрівників, які прибувають авіатранспортом, і починаючи з 30 грудня – від мандрівників, які прибувають також наземним і морським транспортом.

"Ті, хто не представить негативний тест на прикордонному посту при в'їзді в нашу країну, будуть поміщені в карантин за адресами, де вони проживають. Цей захід діятиме до 1 березня 2021 року", - йдеться в повідомленні МОЗ Туреччини.

Нові заходи щодо мандрівників необхідні у зв'язку із зростанням числа випадків захворювання в усьому світі і прискоренням пандемії.

Досі Туреччина лишалася однією з небагатьох країн, яка допускала туристів без істотних обмежень.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...