Через 20 років найпопулярнішим субрегіоном для туристів стане Північно-Східна Азія

17.10.2011

 

Всесвітня туристична організація очікує, що до 2030 року найбільш відвідуваним субрегіоном світу стане Північно-Східна Азія.

Північно-Східна Азія продемонструє зростання в'їзного туризму у 16%. За нею розташуються Південна Європа і європейські країни Середземномор'я (15%).

Згідно з підрахунками експертів, частка Близького Сходу в глобальному туристичному ринку в зазначений період зросте з нинішніх 6% до 8%. Збільшать свої частки в світовому туристичному секторі також країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону (з 22% в 2010 році до 30%) і Африки (з 5% до 7%), тоді як зменшаться частки Європи (з 51% до 41%) і Америки (з 16% до 14%).

При прогнозованих темпах зростання вже до 2012 року міжнародний в'їзний туризм перевищить позначку в 1 млрд чоловік (в 2010 році цей показник становить 940 млн чоловік).

Очікується, що до 2030 року глобальний в'їзний туризм досягне позначки в 1,8 млрд людей. Це означає, що через 20 років щодня перетинати міждержавні кордони з метою відпочинку, бізнесу, відвідування родичів тощо будуть 5 млн осіб.

"Наступні 20 років стануть періодом незмінного зростання туристичного сектору - зростання помірного, надійного і всеосяжного, що пропонує колосальні можливості. Ці роки можуть стати періодом лідерства туристичної галузі в економічному зростанні, соціальному прогресі та екологічній стійкості", - сказав генеральний секретар СОТ Талеб Ріфаї.

10 жовтня повідомлялося, що японська влада вирішила надати закордонним туристам 10 000 безкоштовних авіаквитків, щоб підвищити популярність країни.

 
Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...