2319 порушень охорони праці виявлено під час перевірок підприємств Житомирщини

18.03.2013

 

Упродовж лютого 2013 року інспектори територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області здійснили 423 перевірки, під час яких виявлено 2319 порушень з охорони праці. Призупинено роботу 296 одиниць устаткування та техніки, накладено 188 штрафи, в тому числі 88 — на перших керівників, про це повідомляє прес-служба управління.

Слід зазначити, що серед здійснених перевірок - 250 були здійсненні по контролю за виконанням суб`єктами господарювання приписів, розпоряджень щодо усунення порушень вимог законодавства, виявлених при попередніх планових заходах.

Недотримання законів з охорони праці на підприємствах призводить до нещасних випадків з працюючими.

За лютий на підприємствах та організаціях області при виконанні трудових обов`язків 14 працівників отримали тілесні ушкодження.

Обставини та причини нещасних випадків встановлювалися комісіями підприємств.

Відповідно до результатів розслідування нещасних випадків, вони сталися внаслідок порушень трудової та виробничої дисципліни, як працівниками, так і посадовими особами підприємств. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...