Журналістів запрошують до Медіашколи екологічної грамотності. РЕЄСТРАЦІЯ

15.03.2021

 

Упродовж травня-липня у чотирьох містах України – Луцьку, Рівному, Житомирі та Львові – пройдуть тренінги з екожурналістики у рамках Медіашколи екологічної грамотності.

Молодих журналістів з України та Білорусі закликають обирати місто та мерщій реєструватися!

"На тебе очікують тематичні екомандрівки Україною, нетворкінг в міжнародній команді журналістів, менторів та експертів, транскордонні публікації, віртуальна екологічна редакція та лайфхаки від професіоналів медіаменеджменту", – розповідають організатори.

РЕЄСТРАЦІЯ тут. Дедлайн – 21 березня.

Медіашкола проходитиме у два етапи в різних містах України.

I ЕТАП.

Ти береш участь в одному з 3-денних тренінгів:

в Луцьку (6-8 травня, фокус – збереження водних ресурсів, поїздка на озеро Світязь),

Рівному (10-12 травня, фокус – виснаження природних ресурсів, поїздка на місця, де видобувають бурштин)

або в Житомирі (14-16 травня, фокус – відновлювальні джерела енергії, поїздка в Чорнобиль).

II ЕТАП.

Ти береш участь в 4-денному тренінгу у Львові (28 червня – 1 липня), де презентуєш свої створені під час проекту матеріали, береш участь в семінарах і воркшопах від нашої міжнародної команди, відкриваєш для себе культурну столицю України – Львів і навіть дізнаєшся таємниці місцевих боліт!

Кожен учасник/учасниця ОБОВ’ЯЗКОВО бере участь в двох етапах програми і створює текст в рамках тренінгу, який він/вона опублікує в своєму (або іншому) виданні.

Участь безкоштовна (проживання, транспорт, харчування).

Робоча мова – російська (матеріали можна писати рідною мовою).

Організатори чекають заявок із регіонів від молодих журналістів, які готові:

задуматися над екологічними викликами, запитувати і шукати рішення, розробити унікальний глосарій екологічних термінів, дізнатися секрети управління, створення текстів і нетворкінгу в віртуальній екологічній редакції;

розібратися в конфліктно-сенситивній журналістиці, сторітелінгу і просуванні матеріалів, побачити, як живуть українські регіональні медіа;

помандрувати болотами, озерами і покинутим містом Прип’ять;

ділитися досвідом один з одним і отримувати нові знання від профільних експертів і, нарешті, знайти нових друзів.

Важливо! Організатори забезпечують учасникам безпечні умови роботи (захист від Covid-19) під час тренінгу. Тренінг відбудеться тільки в тому випадку, якщо це не буде заборонено умовами карантину. У разі необхідності учасники з Білорусі самостійно оплачують тест на Covid, який потрібно буде показати при перетині кордону.

Якщо у тебе виникли питання – пиши mediaprojects@idem-institute.org.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства та в Росії».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...