Житомирський школяр представить власну розробку на Міжнародному фестивалі в Тунісі

8.11.2019

 На цьому тижні вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вкотре відстоювали честь міста  на фіналі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» і у  фінальному етапі Х Всеукраїнської науково-технічної  виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», які проходили у місті Києві.

Обидва конкурси передбачали відбірковий та очний етапи. Під час фіналу учасники мали можливість демонструвати моделі і макети власних винаходів та здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі, гостей виставки.

 7 листопада 2019 р. відбулося підведення підсумків обох конкурсів.

На Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» в секції «Фізика та астрономія»  житомиряни вибороли всі можливі нагороди, змагаючись  із 170 учасниками з усієї України.


Абсолютний переможець : Іваницький Олексій, учень 10 класу ліцею №2, за презентацію винаходу, який дозволить під час туристичного походу заряджати мобільні гаджети від енергії відкритого вогнища.

 ІІ місце: Парфенюк Владислав, учень 7 класу ЗОШ №30, за презентацію розробки, яка допомагає накопичувати енергію під час руху автомобіля через  «лежачого поліцейського»  і яку потім можна використати для освітлення пішохідного переходу.

ІІ місце : Шубін Михайло, учень 7 класу ЗОШ№5, за презентацію роботи про використання сонячної енергії для господарських потреб у невеликих господарствах.

Дипломи ІІІ ступеня  у секції «Енергозберігаючі технології» отримали:    Шатілов Максим, учень 9 класу ЗОШ №30, за розробку, яка допоможе багаторазово використовувати воду на автомийках;

 Мартинчук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №20,  захистила проект про альтернативну енергетичну сировину для України.

У фіналі Х Всеукраїнської науково-технічної  виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» юні таланти презентували  свої науково-технічні розробки та змагались за першість в інноваціях.


Змагаючись із 120 фіналістами,  І місце  посів Закревський Олександр, учень 11 класу ЗОШ №30, вихованець  гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» ЖМЦНТТУМ (керівник гуртка Анатолій Шубін),  зі своєї розробкою «Отримання енергії від руху автомобіля».

Роботою Олександра зацікавились  інвестори з Литви, які були присутні на конкурсі. Олександр буде презентувати власний винахід на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій «I-Fest-2020» у березні 2020 року  в Тунісі.

 

Департамент освіти міської ради

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...