Житомирські університети в консолідованому рейтингу ВНЗ України 2018-го року

11.07.2018

 

Освіта.ua складено щорічний консолідований рейтинг українських вишів. Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України у 2018 році охоплює 237 закладів вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі навчальні заклади областей України».

Цього року, в якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вишів України, використані рейтинги університетів, що були оприлюднені у 2017-2018 роках: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Зокрема, методика рейтингу «Топ-200 Україна», що складається Центром міжнародних проектів «Євроосвіта», базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Діяльність вишів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс містить три комплексні складові: індекси якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Результати «Рейтингу «Scopus» базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів на навчання за контрактом. Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти, в яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

 

Зокрема, найкращі результати у консолідованому рейтингу демонструє Житомирський державний технологічний університет – займає 70-71 місце із підсумковим балом 277. Крім цього, серед ТОП-10 університетів Північного регіону  ЖДТУ займає  ІІІ місце, а серед ВНЗ Житомира та області – І місце у рейтингу.

У Житомирського державного університету ім.І.Франка підсумковий бал – 326, а місце у загальному рейтингу – 99-100. Серед ВНЗ Північного регіону ЖДУ ім.І.Франка  - 4, а серед житомирських – другий.

У консолідованому рейтингу Житомирський національний агроекологічний університет має підсумковий бал 445 і 171 місце у загальному рейтингу. У рейтингу вищих навчальних закладів Північного регіону ЖНАЕУ – шостий, а у рейтингу ВНЗ міста та області – третій.


 


 

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...