Житомирські школярі перемоги на Міжнародному конкурсі з ІТ-технологій

3.06.2019

Троє учнів Житомирщини отримали перемоги на Міжнародному конкурсі з ІТ-технологій «Інфоматрікс-2019», який проходив у Румунії. Поспілкувався з переможцями сьогодні, 3 червня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Дуже приємно, коли наша молодь прославляє Україну. Участь у таких заходах надзвичайно важлива, адже тоді Житомирщина звучить на міжнародному рівні, і крім того, показує хороші результати. Ми готові і надалі підтримувати таких талановитих дітей і допомагати представляти нашу область у світі», – зазначив Ігор Гундич.

З поміж більше 1000 учасників, представники Житомирщини здобули золото і срібло:

– учень 10-го класу ліцею при ЖДТУ Артем Пазич отримав «Срібло» в категорії «Програмування»;

– учень 11-го класу ЗОШ №17 м. Житомира Олександр Федоров виборов «Золото» у категорії «Short movie»;

– учениця 9-го класу ЗОШ №17 м. Житомира Світлана Новіцька отримала «Золото» у напрямку «Комп’ютерний art».

Ігор Гундич поспілкувався з юними переможцями про їхні плани на майбутнє, вручив їм відзнаки та подякував вчителю інформатики ЗОШ №17 Миколі Тарасюку, який підготував учнів до конкурсу.

Також керівник області підтримав ідею тренера провести такий конкурс вже цього року на обласному рівні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...