Житомирська студентка отримала 10 000 грн за перемогу у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт

24.05.2019

 Черниш Марина, студентка Житомирського торговельно-економічний коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, перемогла у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт серед школярів та студентів до 28-ї річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення».

Вона отримала диплом І ступеня серед студентів у напрямку «Міжнародні відносини» та отримала грошову винагороду – 10 000 гривень.

Фінал конкурсу відбувся 16-18 травня в Університеті імені Альфреда Нобеля у Дніпрі. Конкурс такого масштабу проходив вперше, а ініціював його проведення Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля.
 

До речі, саме він і вручав призи та подарунки переможцям разом з Костянтином Завгороднім, першим заступником генерального директора з економіки та фінансів ДП  «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова»,  адже конкурс підтримали роботодавці регіону та  надали грошові призи переможцям. 

Марина досліджувала тему «Євроінтеграція очима молоді: європрагматизм, євроромантизм чи єврофобія?» та вразила журі не тільки проведеним аналізом, а й поглядами на проблему. Роботу Марини опубліковано у збірнику «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». 
 
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...