Житомирщина займає перше місце по відновленню дошкільних закладів

5.09.2011

 

Нещодавно в селі Бігунь Овруцького району відбулося відкриття дитячого садочку після 10-ти річної перерви. Відтепер 29 діток виховуватимуться у новому, світлому і теплому приміщенні. Всі ці десять років дитячий садок знаходився в будинку загальноосвітньої школи, де були створені всі належні умови для виховання і навчання дітей, але окреме приміщення для них має велике значення. 

З 17 млн грн. державної субвенції на відновлення дитячих закладів для Овруччини було виділено 1 млн 200 тис грн. Бігунський дитячий садочок відновлювався всією громадою села. 

Перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко у своєму виступі подякував всім, хто допоміг у будівництві такого важливого закладу для села, як дитячий садочок. В своїй промові Микола Олещенко зазначив: « В минулому році було відкрито 60 дитячих садочків, в цьому році 20, а ще буде відкрито 35. Президент поставив вимогу перед Кабінетом Міністрів України: в кожному населеному пункті, де є діти, обов'язково повинні бути сучасно обладнані дитячі садочки. Житомирщина займає перше місце по відновленню дошкільних закладів. І в слідуючому році у кожному районі буде відновлено по три дитячих заклади.»

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...