Житомирщина у лідерах впровадження інклюзивної освіти – в області створено 29 ІРЦ

13.09.2018

На Житомирщині створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів. За цим показником Житомирщина знаходиться у лідерах серед інших областей.

Питання інклюзивно-ресурсних центрів, розбудови мережі ДБСТ та малих групових будинків, будівництва сільських амбулаторій обговорили вчора, 12 вересня, на нараді з керівниками областей під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та дружини Президента Марини Порошенко.

«Сьогодні можна констатувати – ми зробили неймовірне, реформа інклюзії відбулася. Вже створено 326 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), до кінця цього року їх буде вже 500! Вперше в регіони направлена субвенція у розмірі - 304 млн. грн. на надання корекційно-розвиткових послуг дітям та придбання корекційних засобів навчання. А також 100 млн. грн. – на оснащення ІРЦ. Кожна дитина з особливими освітніми потребами буде забезпечена якісною і кваліфікованою допомогою», – зазначив Геннадій Зубко.

«На сьогодні на Житомирщині вже створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів. Це один з кращих результатів в Україні. Зараз закуповуються меблі, обладнання та оголошені конкурси на призначення фахівців. 6 ІРЦ вже розпочали свою роботу», – повідомляє заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

За його словами, що стосується розбудови мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, то на Житомирщині попередньо планується придбання житла для 4 ДБСТ, а також будівництво принаймні одного малого групового будинку. Крім того, планується придбання житла для 22 дітей-сиріт та осіб з їх числа.

1


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...