Житомир отримав 4,3 млн грн на електронні ресурси для освіти

22.05.2021

 

Сертифікат 4,3 млн грн для обладнання електронними ресурсами шкіл Житомира вручили меру міста під час Регіонального форуму місцевого самоврядування «Децентралізаційна реформа: фундамент є, будуємо стіни!», який пройшов 22 травня.

Грантові кошти місто отримає у рамках всеукраїнського проєкту «Інноваційний прорив».

«Сьогодні Житомир отримав сертифікат на більш як 4 мільйони гривень. Ми подавали заявку на грантові кошти. Це Всеукраїнський проєкт «Інноваційний прорив» співпраці Житомирської міської ради з АМУ. Гроші передбачено на освіту житомирян», – розповів мер Сухомлин.

Міський голова деталізував, що за 4,3 млн грн сучасними електронними освітніми ресурсами обладнають 15 кабінетів початкової освіти, 15 кабінетів математики, 15 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання, а також 15 закладів дошкільної освіти Житомира.

Довідково: З лютого 2021 року Асоціація міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ «Наші Діти» розпочала реалізацію Всеукраїнського проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив». Завдяки проєкту з нового навчального року заклади освіти громад-учасників зможуть використовувати новітній електронний освітній ресурс під час навчального процесу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...