За 2 години перекритої траси до освітян Житомирщини не приїхав жоден із чиновників

19.10.2019

 

2 години була перекрита траса міжнародного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин на Житомирщині. 

До близько 200 освітян Лугинської ОТГ, що зважилися на такий крок, не приїхав жоден із чиновників.

Ні голова ОДА, який напередодні нібито пообіцяв вирішити ситуацію, ні представник із Міністерства – ніхто із тих, кому під силу вирішити питання людей.

Про це повідомляють «Першому житомирському» самі люди.

«Дві години, з 10-ї і до 12-ї, ми ходили по зебрі з плакатами. Крім місцевої влади, які весь час спостерігали за всім цим дійством, ніхто з чиновників більше не приїхав, аби з нами поспілкуватися. Ми, як і обіцяли, о 12-й звільнили трасу. Зараз будемо спілкуватися з керівництвом громади і району, які хочуть з нами спланувати "як ми далі будемо діяти"», – розповідають освітяни.

Нагадаємо, освітяни пішли на відчайдушний крок – перекриття траси – адже вже четвертий місяць без заробітної плати. Дізнавшись про заплановане перекриття, представники місцевої влади заплатили людям по 2 тис грн, щоб ті не виходили протестувати. Але навіть дзвінки із поліції та СБУ не зупинили людей.

Детальніше про те, як починалася акція протесту і її причини, читайте ТУТ.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...