З понеділка діти у Житомирі знову підуть до школи

22.01.2021

 

З 25 січня після двотижневих канікул молодші класи житомирських шкіл повернуться  до повноформатного навчання.

Учні  5-11 класів, будуть вчитися у режимі змішаного навчання, який визначає педагогічна рада освітнього закладу.

Відповідний наказ департамент освіти міської ради затвердив та надіслав до  закладів  освіти Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади.

"Керівникам закладів освіти забезпечити функціонування закладу з дотриманням посилених протиепідемічних заходів та Регламенту роботи закладу освіти в умовах адаптивного карантину, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 26.05.2020 № 581...",- йдеться у наказі.

Також, у разі бажання батьків щодо  невідвідування їх дітьми закладу освіти на  період карантинних заходів, школи можуть  організувати для цих учнів проведення консультацій з навчальних предметів у прийнятний для них спосіб, який попередньо буде погоджено  з батьками.


Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...