Як отримати грант на навчання та що потрібно для цього зробити?

1.07.2019

Вже понад 25 років для багатьох українців є мрією виїзд чи імміграція за кордон. Подорожувати світом – добре. Проте Україна загубила багатьох талановитих людей, які назавжди лишили Батьківщину. Певно, ситуація стане іншою, бо ж певні зміни на Україні вже відбуваються. Тож, мабуть, наша країна розквітне, й ті, хто її лишають, з часом повертатимуться. Наприклад, можна отримати вищу освіту на Заході. Тоді молода людина побачить світ, і зможе застосувати отримані знання для інтеграції України й Заходу. Адже не обов’язково залишатися працювати там, де закінчили університет. Такий фахівець зможе виконувати роботу в міжнародних компаніях, що співпрацюють з Україною. Більш того – отримати високу посаду.

Що потрібно для навчання за кордоном?

Просто так поїхати навчатися в США чи Європу неможливо. Треба чималі гроші для того. Тож, дозволити собі отримати вищу освіту у тих країнах можуть чи то діти дуже заможних українців, чи ті, хто зможе отримати грант за кордоном.

Бо ж навчання у Сполучених Штатах Америки коштує найдешевше кілька тисяч доларів на рік. В престижних університетах ця сума сягає кількох десятків тисяч. То ж потрібен грант. Інший варіант – стипендія. Зараз без труднощів можна знайти перелік американських навчальних інститутів, в яких передбачена стипендія для українців. Різниця між грантом і стипендією полягає у тому, що у першому випадку вся сума грошей для навчання надається одразу, у другому – поступово у процесі отримання освіти. Тепер ви знаєте різницю між цими двома поняттями.

Як отримати грант за кордоном?

В різних країнах існують спеціальні програми для отримання гранту. Наприклад, в Німеччині цим займається державне агентство DAAD. Надається 60 грантів стипендій щороку. Інші країни Європи теж охочі до студентів з-за кордону. Найдорожче коштує вища освіта у Великобританії. Гранту вистачає виключно на оплату навчання у ВНЗ. У Канаді гранти можна отримати за програмами Vanier та Banting. У тій країні існує також можливість отримати стипендії фонду Трюдо. Існує також український Фонд Віктора Пінчука. Там теж можна отримати грант на навчання за кордоном. Звісно, для отримання гранту чи стипендії існують певні умови. Вони можуть варіюватися в залежності від вищого навчального закладу. Слід буде також подати низку документів.

 

 Труднощі, які виникають у іноземних студентів

Отже, ви отримали грант і навчаєтесь за кордоном. Тут постають нові труднощі. Певно, що студенти з України не володіють іноземною мовою так само добре, як її носії. Тож українці матимуть наздоганяти своїх однокурсників, що проходять навчання рідною мовою. Не дивно, що може статися так, що не вистачатиме часу на виконання того чи іншого навчального завдання. У такому випадку можна скористатися сервісом https://ukessay.com/coursework-help-uk з написання робот для студентів. На Вітчизні подібний сервіс може знадобитися лише якщо студент довго хворів, чи за інших форс мажорних факторів. Звісно, є процент учнів українських вищих навчальних закладів, що купують диплом, і не отримують ніяких знань. Інша річ, коли ви апріорі відстаєте від інших студентів, бо навчаєтесь іноземною мовою, а інші – рідною.

Сучасність дуже різноманітна і демократична. Можливість отримати вищу освіту за кордоном є не тільки у дітлахів вкрай заможних громадян і вундеркіндів. Приблизно десять відсотків кращих студентів України можуть здобути грант чи стипендію в одному з університетів Заходу чи Сходу (Японія, Корея, Китай теж мають певні програми, хоча тут мовний аспект стоїть під ще більш значущим кутом).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...