Влітку на Житомирщині працювало 517 мовних шкільних таборів

20.08.2018

Протягом літніх канікул діти в 517 школах області мали змогу відвідувати пришкільні табори з англійської мови.

На базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Корнинського НВК «Загальнооствіня школа І ступеня-гімназія» та опорного навчального закладу «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» працювали іноземні викладачі-волонтери.

Діяли кемпінги протягом червня та серпня. Участь взяли учні віком від 10 до 15 років. Кількість учасників складала до 30 дітей, а термін навчання - до двох тижнів.

За весь час кемпінгу діти у цікавій ігровій формі вивчали іноземну мову, виконували індивідуальні та групові завдання, для них проводились екскурсії і конкурси, а волонтери також знайомили із культурою своїх країн.

Останній мовний табір завершує роботу 23 серпня на базі Корнинського НВК «Загальнооствіня школа І ступеня-гімназія» Корнинської селищної ради.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...