Військовий інститут в Житомирі не закривають, а перепідпорядковують

30.11.2019

 "У соцмережах та деяких ЗМІ шириться інформація про нібито «закриття» нашого Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, - написав 29 листопада на своїй сторінці міський голова Сергій Сухомлин. -  Щойно спілкувався з діючим керівником навчального закладу, генерал-майором Олександром Левченком. Це фейк.

Більше того, в Міноборони та Генштабі планують навпаки розвивати цей унікальний навчальний заклад.

Не бійтеся перепитувати і звертатися за офіційними коментарями. В умовах гібридної війни вкрай важливо перевіряти інформацію. Особливо, коли вона стосується таких чутливих тем".

Крім цього, відповідний пост опублікувалиі  на сторінці військового інституту.

"В рамках реформування Міністерства оборони України та Збройних Сил України, на даний час у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова здійснюються заходи щодо перепідпорядкування навчального закладу Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України.

Повне офіційне найменування, статус, юридична адреса та банківські реквізити Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова залишаються без змін", - повідомляє Командування ЖВІ.

Відреагувало на інформацію і Командування Сухопутних Військ ЗСУ: "На одному з інтернет-ресурсів з’явилася інформація про те, що нібито 25 листопада 2019 року розпочалася процедура закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова, що не відповідає дійсності.

Прикро, що цей фейк набув поширення завдяки деякій гарячковості людей, котрі щиро вболівають за Україну та її Збройні Сили, але не вміють перевіряти достовірність подібної інформації та надійність джерел, через які вона вкидається у наш інфопростір. Насправді, у Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова розпочалася адміністративна процедура, яка призведе до його перепідпорядкування Командуванню Сухопутних Військ Збройних Сил України. До цього військовий інститут знаходився у прямому підпорядкуванні Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Варто зазначити, що у підпорядкуванні Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України знаходяться такі вищі військові навчальні заклади, як Національна академія Сухопутних Військ ім. П. Сагайдачного (м. Львів), Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків), Військова академія (м. Одеса), кафедри військової підготовки ряду українських університетів, а також навчальні центри, які готують військових спеціалістів для Сухопутних Військ".

 

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...