Випускники Могилянки хочуть викупити університет у держави

4.08.2011

 

Києво-Могилянську академію варто зробити приватним університетом, що не залежить від Міносвіти. Випускники Могилянки маютьь викупити університет у держави.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Євген Глібовицький, який закінчив НаУКМА у 2000 році.
"На базі Могилянки треба розвивати сучасний університет, який зможе у майбутньому бути кращим серед кращих, а не відносним винятком серед гірших. Якщо треба - навіть втратити ліцензію цього Міністерства, але далі йти в розвинений світ, а не від нього. Стати сильним осередком сучасних та актуальних знань на базі цінностей вільного світу", - пише випускник.
 
За його словами, наразі Могилянка потребує будівництва нової інфраструктури для утримання універститету, створення стипендіальних фондів та цільових програм із залученням приватного капіталу.
 
"І - важливо - не робити вигляд, що "у нас це все є". Ми ризикуємо втратити університет, а разом з ним - власне майбутнє, доки розрізнені і слабкі зусилля не досягнуть критичної маси", - закликає Глібовицький.
 
"Пора почати процес, який за якийсь час забезпечить майбутнє університету. Це може бути викуп та фінансування Могилянки фондом випускників за зразком кращих університетів світу чи інший спосіб її унезалежнення від токсичної держави та породжених Міністерством токсичних стандартів", - підсумував він.
 
Нагадаємо, раніше Могилянська школа журналістики залишилася без держзамовлення. На деяких інших маґістерських програмах НаУКМА відбулося скорочення бюджетних місць.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...