Вчителям планують підвищити зарплати у наступному році на 30%

28.09.2020

 

У проекті держбюджету-2021 закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд грн порівняно з попереднім роком.

Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заявляє, що протягом 2021 року зарплати педагогів порівняно з серпнем 2020 року зростуть майже на 30%.

Про це пише УНІАН.

Як повідомляє прес-служба Міністерства, відповідні кошти вже закладені в проект Державного бюджету України на 2021 рік.

"Доходи вчителів вже зросли з 1 вересня на 5,8%. У зв'язку з підвищенням заробітної плати з 1 січня доходи збільшаться ще на 20%, з 1 липня - ще на 8%. Тобто протягом 2021 року зарплати педагогів порівняно з серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%», - підкреслив Шкарлет.

У той же час він висловив стурбованість низьким рівнем зарплати педагогів.

"Щодо зарплати освітян, так це злочин проти України протягом 29 років... Зарплата вчителів, і не тільки вчителів, а й педагогів дошкільної, шкільної, професійно-технічної, професійної, вищої освіти, майстрів виробничого навчання, науковців у частині формування доходів педагогів системно, 29 років, так і не змінилася. Хоча були певні зрушення в питаннях деяких надбавок і доплат. Сьогодні ми намагаємося це змінити", - заявив Шкарлет.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...