Вчителі на Житомирщині перекрили міжнародну трасу Київ-Ковель – вимагають виплатити зарплату. ФОТО

19.10.2019

 

На міжнародній трасі М-07 Київ-Ковель-Ягодин сьогодні ускладнений рух – дорогу перекрили вчителі Лугинської ОТГ, які вимагають у місцевої влади виплатити їм заробітну плату.

Коштів у повному обсязі не дають з липня. Як тільки піднімалося питання протесту – у місцевому бюджеті знаходилися то тисяча, то дві тисячі гривень на вчителя, аби люди не «піднімали бучу».

Напередодні запланованого протесту освітяни звернулися з попередженням до голови ОТГ Петра Мельника, що перекриватимуть автотрасу 19 жовтня з 10.00 до 12.00 год. з приводу невиплати відпускних та зарплати.

Вчора з вчителями спілкувалися і представники поліції, і СБУ, а у місцевому бюджету знову знайшли по 2 тисячі на людину, проте освітян це все одно вже не зупинило – терпіння лопнуло. 

Біля 200 освітян ходять по «зебрі» з плакатами «Вимагаємо зарплату», «Боремося за справедливість», «Заробітна плата – мірило поваги держави до професії» та ін.

Транспорт через деякий час пропускають та знову виходять на пішохідний перехід.

Порядок забезпечують також багато правоохоронців.

Як повідомляв раніше Перший житомирський, для розрахунку обсягу освітньої субвенції на 2019 рік були подані неправильні показники площі та населення, внаслідок чого місцевий бюджет недоотримав аж 5,4 млн грн. Ці кошти планується отримати від Міністерства освіти, а засідання Уряду відбудеться на наступному тижні, де мають погодити перерахунок такої суми.

 

 

 
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...