В ЖНАЕУ відкрили сучасний ком’ютерний центр, вартістю близько 400 тис грн

20.06.2018

У Житомирському національному агроекологічному університеті відкрили сучасний комп'ютерний центр для студентів та викладачів. Він призначений для проведення лекційних та практичних занять, а також самостійної роботи. В облаштування 16 робочих місць центру  ЖНАЕУ інвестував близько 400 тис гривень.

“Відкриття цього центру є продовженням комплексної роботи у напрямі оновлення матеріально-технічної бази університету. Зараз тривають ремонти навчальних аудиторій, є певні напрацювання і домовленості з партнерами щодо оновлення лабораторій. Тобто ми докладаємо всі зусилля, щоб покращувати теоретичні знання та практичні навички наших студентів”, - зазначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Ресурси центру планують використовувати для підготовки студентів, насамперед, таких спеціальностей як "Комп'ютерні науки" та "Інформаційні системи та технології". Також там будуть проводити онлайн-конференції та семінари.

Нагадаємо, що раніше у ЖНАЕУ відкрили лабораторію для підготовки інженерів та механіків.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...