В житомирському "політесі" відкрили нові спеціальності

2.07.2014

 

 

В Житомирському державному технологічному університеті ліцензовано нові напрями підготовки 6.140103 “Туризм” та 6.070101 “Транспортні технології”.

Про це повідомляють на сайті університету.

Перелік конкурсних предметів для вступу на напрям підготовки 6.140103 “Туризм”:

- українська мова та література

- географія (профільний,  не менше 140 балів )

- історія України або іноземна мова

Перелік конкурсних предметів для вступу на напрям підготовки 6.070101 “Транспортні технології “:

- українська мова та література

- математика (профільний,  не менше 140 балів )

- фізика або іноземна мова

Довідково:

 

Вступна кампанія 2014 року розпочинається 11 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати в абітурієнтів документи для вступу.

Закінчення прийому документів

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 24 липня. Самі ж творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 21 липня до 1 серпня 2014 року включно.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується 24 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться із 25 липня до 1 серпня 2014 року включно.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується 1 серпня о 12 годині 00 хвилин.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...