В Житомирській області всі перші класи отримали комплекти обладнання та конструктори LEGO

12.02.2019

Для всіх перших класів Житомирщини, які почали навчання за стандартами Нової української школи, закупили 810 комплектів обладнання – принтер, комп’ютер та ламінатор, а також отримали від компанії The LEGO Foundation більше 16 тисяч наборів конструкторів.

Все це допомагає вчителям першачків зацікавлювати учнів, створювати кольорові матеріали чи багаторазові картки, проводити заняття у формі гри, ефективніше тренувати пам’ять, розвивати моторику, логічне та творче мислення.

Про роботу з новим обладнанням розповіла вчителька першачків Новоборівської гімназії Валентина Леськів:

«Дуже активно працюємо з обладнанням, і це просто супер! Можна і картки на всіх підготувати, і під час уроків щось швидко роздрукувати для наочності. Наприклад, роздрукувала і заламінувала цифри для складання, дуже зручно. Крім того, працюємо з програмою "Розумники", яка встановлена на ноутбуці. Загрузила туди ще багато матеріалів і презентацій. Обладнання дуже допомагає в роботі, та і дітям цікавіше».

За інформацією управління освіти і науки ОДА, для того, щоб ефективно працювати за стандартами Нової української школи, понад 2 тисячі вчителів Житомирщини, які навчають першокласників, пройшли спеціальні навчання.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...