В Україні стартує пробне ЗНО: що варто знати про тестування

9.04.2021

 

10 квітня в більшості регіонів України стартує пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

До пунктів тестування необхідно з'явитися до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00, повідомляє "Урядовий портал".

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності паспорта та запрошення-перепустки. Воно розміщене в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для входу до особистого кабінету необхідно ввести логін та пароль, отримані від регіонального центру. Щоб роздрукувати запрошення-перепустку, потрібно скористатися опцією "Сформувати запрошення-перепустку".

На тестування з собою варто взяти 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна покласти на робочий стіл і за потреби скористатися.

Усі учасники пробного ЗНО зобов'язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання. Учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Незалежно від того, коли саме учасники проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома.

Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до цього сервісу 10-14 квітня, тобто відповідно до попереднього плану.

Результати пробного ЗНО за шкалами 1-12 балів та 100-200 балів розмістять в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів стануть доступні 11 квітня. Учасникам, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня радять утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони зареєструвалися. Це необхідно для того, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...