В Україні планують знизити поріг ЗНО через карантин

30.06.2020

 

В Україні планують знизити поріг складання ЗНО. Він може стати нижчим 21 набраного балу.

Таке рішення хочуть прийняти через складну епідеміологічну ситуацію та тривалий карантин.

Про це повідомила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко у коментарі "РБК-Україна".

«Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижчий, ніж минулого року – нижчий ніж 21 бал», – наголосила вона.

За її словами, поріг для складання ЗНО вже був зменшений у цьому році для пробного тестування. Так, минулого він складав 21 бал, а цього року на пробному – 19.

"Якщо минулого року учасник, який набрав 19 не міг подавати документи на вступ, то цього року зможе, якщо встановимо такий поріг. Це саме через карантин. Адже було складно навчатись. Ми це усвідомлюємо", – пояснила Вакуленко.

Нагадаємо, на ЗНО з української мови на Житомирщині не з’явилося більше 3 тисяч абітурієнтів.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...