Учням 4-х і 9-х класів скасували підсумкові іспити

19.03.2021

 

Учнів 4-х і 9-х класів звільнили від державної підсумкової атестації у 2021 році у зв'язку з поширенням COVID.

Відповідний наказ підписав міністр освіти Сергій Шкарлет.

"ДПА в 4-х та 9-х класах скасовано, щоб поставити в рівні умови тих дітей, які навчалися дистанційно в червоних зонах, які не мали можливості навчатися в повноформатному режимі", – сказав міністр.

У документі про освіту, що видається учням 9-х класів, будуть робити запис "звільнений (а)".

"Щодо оцінки якості будь-якої системи освіти, в тому числі дистанційної, щоквартально державна служба якості освіти робить моніторинг, і немає підтверджених цифр щодо провалу системи дистанційної освіти. Дійсно, є люди, які не сприймають дистанційно, але в цілому ніколи і Міністерство освіти і науки, і профільний комітет ніколи не ставили на один щабель результати дистанційної очної форми навчання", – додають у МОЗ.

Влада впевнена, що таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які здобувають початкову та базову освіти.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...