Учні профтехів на практичні, а студенти на сесії: з 1 червня дозволяють роботу навчальних закладів

26.05.2020

 

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість проведення практичних занять у професійно-технічних закладах освіти та проведення сесій у вишах з 1 червня.

І хоч в основному усі профтехи та вищі навчальні заклади будуть закінчувати навчальний рік дистанційно, за необхідності можна вийти на заняття та сесії, але з дотримання карантинних обмежень.

Так, від 1 червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію.

Відвідувати профтехи учні зможуть для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо.

Під час уроку в кабінеті мають перебувати не більш як 10 осіб одночасно, а провітрювати приміщення необхідно буде щонайменше 15 хвилин перед і після кожного заняття.

І, звісно ж, обов’язковими є маски, дезінфектори, температурний скрінінг та дистанція.

З аналогічними умовами можуть проводити і сесії у вищих навчальних закладах.

Проте, як повідомляє МОН, більшість закладів готові закінчувати навчальний рік дистанційно.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...