У Житомирі розроблятимуть регіональні адвокаційні кампанії

1.06.2011

 

Друге засідання Адвокаційного клубу в Житомирі відбудеться 03 червня з 10.00 до 18.00 у бізнес-центрі «Імперіаль». Про це повідомляє прес-служба громадської організації «Демократичний Альянс».

Метою другого засідання буде розробка адвокаційних кампаній, які учасники клубу хотіли б реалізовувати спільними зусиллями.

Мережа адвокаційних клубів – платформа для обговорення різних аспектів адвокації, обміну практичним досвідом впровадження адвокаційних кампаній, поширення успішного досвіду. Мережа складається з 25 клубів в усіх обласних центрах України та АРК.

Перше засідання клубу пройшло 15 квітня 2011 року.

Захід реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку(USAID).

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...