У Житомирі розроблятимуть регіональні адвокаційні кампанії

1.06.2011

 

Друге засідання Адвокаційного клубу в Житомирі відбудеться 03 червня з 10.00 до 18.00 у бізнес-центрі «Імперіаль». Про це повідомляє прес-служба громадської організації «Демократичний Альянс».

Метою другого засідання буде розробка адвокаційних кампаній, які учасники клубу хотіли б реалізовувати спільними зусиллями.

Мережа адвокаційних клубів – платформа для обговорення різних аспектів адвокації, обміну практичним досвідом впровадження адвокаційних кампаній, поширення успішного досвіду. Мережа складається з 25 клубів в усіх обласних центрах України та АРК.

Перше засідання клубу пройшло 15 квітня 2011 року.

Захід реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку(USAID).

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...