У Житомирі будуть готувати фахівців з кібербезпеки

20.01.2017

 

Вперше у Житомирській області серед цивільних навчальних закладів у Житомирському державному технологічному університеті на факультеті інформаційно-комп'ютерних технологій в межах галузі знань 12 "Інформаційні технології" відкрито нову спеціальність 125 "Кібербезпека" (Протокол засідання ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України # 35 від 12 січня 2017 р., Наказ Міністерства освіти і науки України # 2-л від 13 січня 2017 р.).

Вже цього року 50 випускників 11 класів зможуть розпочати навчання за цією спеціальністью в ЖДТУ. Про це повідомив ректор технологічного університету Віктор Євдокимов.

"В умовах інформаційної війни спеціальність «Кібербезпека» зараз, як ніколи, актуальна для нашої країни. Сьогодні суспільство залежить від безперервності та коректності функціювання комп'ютерних систем об’єктів критичної інфраструктури, і атаки з боку та засобами кіберпростору на такі системи спричиняють реальні загрози для безпеки людей і суспільства. Кібербезпека - це професія майбутнього", - зауважив ректор ЖДТУ.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...