У Житомирі бастуватимуть студенти проти закону Табачника

23.05.2011

 

Всеукраїнський студентський бунт проти деградації освіти розпочнеться 25 травня в більше ніж 15 містах. У Житомирі акція розпочнеться у 14:00 біля облдержадміністрації. Головна вимога студентів - припинення безпідставного подорожчання вартості освіти та можливе відрахування за плагіат.

Активіст Житомирської студентської організації "Фундація регіональних ініціатив" Віталій Кічкірук очікує широку підтримку акції студентами.

«Ми очікуємо на нашій акції від 20 до 150 студентів. Усі листи повідомлення ми розіслали. Студенти не мають бути байдужими до своїх прав», — сказав телефоном Кічкірук.

За словами активіста «ФРІ», акція протесту буде театралізованою.

 Студенти наголошують,  що всупереч перемовинам з дієвими студентськими та молодіжними організаціями, законопроект міністерства освіти продовжує містити норми, що суттєво дискримінують абітурієнтів, студентів, викладачів.


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...