У Житомирі бастуватимуть студенти проти закону Табачника

23.05.2011

 

Всеукраїнський студентський бунт проти деградації освіти розпочнеться 25 травня в більше ніж 15 містах. У Житомирі акція розпочнеться у 14:00 біля облдержадміністрації. Головна вимога студентів - припинення безпідставного подорожчання вартості освіти та можливе відрахування за плагіат.

Активіст Житомирської студентської організації "Фундація регіональних ініціатив" Віталій Кічкірук очікує широку підтримку акції студентами.

«Ми очікуємо на нашій акції від 20 до 150 студентів. Усі листи повідомлення ми розіслали. Студенти не мають бути байдужими до своїх прав», — сказав телефоном Кічкірук.

За словами активіста «ФРІ», акція протесту буде театралізованою.

 Студенти наголошують,  що всупереч перемовинам з дієвими студентськими та молодіжними організаціями, законопроект міністерства освіти продовжує містити норми, що суттєво дискримінують абітурієнтів, студентів, викладачів.


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...