У Житомирі 1 вересня заклади освіти відчинять двері для 29572 учнів

16.08.2018

У рамках реформи освіти педагогічні колективи створюють розвивальне середовище нової української школи для 3707 першокласників.

З 13 серпня  працює міжвідомча  комісія з ознайомлення зі станом готовності загальноосвітніх навчальних закладів різних типів та позашкільних закладів міста Житомира до 2018- 2019 н.р.

До складу комісії увійшли  представники  від державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Житомирській області, державної інспекції за промисловою безпекою та охороною праці ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області, державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, Держпродспоживслужби в м. Житомирі, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, представники відділу теплової інспекції КП «Житомиртеплокомуненерго»,  управління освіти.

Комісія відзначила якісний рівень підготовки закладів освіти до нового 2018-2019  навчального року.  

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...