У Житомирі 1 вересня заклади освіти відчинять двері для 29572 учнів

16.08.2018

У рамках реформи освіти педагогічні колективи створюють розвивальне середовище нової української школи для 3707 першокласників.

З 13 серпня  працює міжвідомча  комісія з ознайомлення зі станом готовності загальноосвітніх навчальних закладів різних типів та позашкільних закладів міста Житомира до 2018- 2019 н.р.

До складу комісії увійшли  представники  від державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Житомирській області, державної інспекції за промисловою безпекою та охороною праці ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області, державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, Держпродспоживслужби в м. Житомирі, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, представники відділу теплової інспекції КП «Житомиртеплокомуненерго»,  управління освіти.

Комісія відзначила якісний рівень підготовки закладів освіти до нового 2018-2019  навчального року.  

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...