У військовому інституті в Житомирі презентували експозицію про війну на Сході та героїв АТО. ФОТО

6.12.2017

Із Днем Збройних сил України привітав сьогодні, 06 грудня, голова облдержадміністрації Ігор Гундич військовослужбовців, курсантів та викладачів Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Військові отримали відзнаки від керівництва області та міста, а також пройшлися урочистим маршем підрозділів.

Ігор Гундич подякував військовослужбовцям за особистий внесок у розвиток технічних бойових розробок:  «Ви вкладаєте максимум сил, аби українська армія йшла в ногу з часом, а ваші технічні розробки приносили користь у формуванні обороноздатності нашої країни, підвищенні бойових можливостей ЗСУ. Від вас виходять військові фахівці, професіонали своєї справи».

Голова ОДА акцентував, що сьогодні Житомирщина – край героїв, військовослужбовців 95 десантно-штурмової, 26 артилерійської, 30 механізованої бригад, 199 навчального центру.

Після урочистих заходів гості інституту оглянули новостворений музей АТО, де представлені предмети та фото доставлені з зони бойових дій: військове спорядження, обереги, документи, особисті речі учасників подій, залишків зброї, військової техніки тощо.

Також в музеї розміщено фотопортрети військовослеужбовців Героів України та всіх полеглих житомирян на Сході нашої держави.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...