У 2015 році 45 випускників з Житомирщини на ЗНО отримали 200 балів, а у 2016 - лише 7

13.10.2016

 

Освітяни області  12 жовтня зібрались у Житомирі, аби взяти участь у роботі колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

Основні питання, які розглядались – початок навчального 2016/2017 року в закладах освіти, підготовка до опалювального періоду, підсумки проведення ЗНО у 2016 році.

Колегія пройшла під головуванням начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Вадима Калініна за участю директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадія Кузьменка, проректора Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Миколи Сюравчика, начальників управлінь освіти районів, - інформує прес-служба Житомирської ОДА.

«Житомирщина на 99,7% забезпечена підручниками для учнів 8 класів. Всі підручники, які надійшли, були в найкоротші терміни доставлено до навчальних закладів. Але не повністю закуплені ще підручники для учнів 4 та 7 класів – 72,9%, та 73,5% відповідно. Активно спрацювали Тетерівська ОТГ, Вишевицька ОТГ та Малинський район, в яких діти 4 та 7 класів вже забезпечені підручниками. Наголошую на тому, що усім районам та об’єднаним громадам необхідно прискорити роботу з даного питання і забезпечити учнів 4-х та 7-х класів підручниками у повному обсязі», – повідомив ситуацію Вадим Калінін.

Про результати ЗНО-2016 на Житомирщині розповів директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко: «Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році показало чималу кількість проблем. Зокрема, це великі «розриви» у якісних показниках по різним предметам між містами та районами. Проте саме в Житомирській області найбільша кількість громадських спостерігачів, які працювали на добровільних засадах».

Цьогоріч 7 випусників отримали 200 балів із ЗНО, а в 2015 році – 45. Потрібно зробити все можливе, аби за підсумками навчального 2016-2017 року результати  ЗНО були значно вищими та якіснішими – наголосив Вадим Калінін.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...