Студенти із Житомира в числі переможців на міжнародному турнірі за участю 40 країн

20.04.2016

 

У рамках дослідження на тему «Використання програмно-імітаційних комплексів як засобу формування економічних компетентностей студентів технічних спеціальностей», об’єднана команда Житомирського державного технологічного університету та Житомирського державного університету ім. І.Франка у фіналі  турніру «Simformer Business Cup 201» посіла третє місце в загальному заліку у професійній лізі, а також у номінаціях «Максимальний дохід» та «Загальний показник ефективності».

«Simformer Business Cup 2016» — це міжнародний онлайн-турнір з менеджмента і підприємництва, який днями об'єднав понад 400 учасників з 40 країн світу. Основна маса учасників — студенти та професорсько-викладацький склад університетів і бізнес-шкіл.

Змагання відбувалися на базі бізнес-симуляційного середовища Simformer Business Simulator. На початку чемпіонату команди отримали власні компанії, які протягом гри потрібно було вивести на максимальні показники доходу, прибутку, а також збільшити вартість бізнесу за допомогою регулювання ціни, обсягу та якості замовлених товарів, типу реклами та заробітної платні працівників магазину.

Житомирський державний технологічний університет представляли студент 4 курсу факультету економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент» Максим Грибовський і студент 3 курсу факультету інформаційно-комп'ютерних технологій Олексій Біляченко.  

Відзначимо, що перший етап гри «Якість і підприємництво» мав відбірковий характер. Всі зареєстровані учасники отримали в управління готовий бізнес, який перебуває в однакових стартових умовах. В процесі гри необхідно було:

  • керувати всіма основними бізнес-процесами магазинів – ціноутворенням, рекламою, постачанням, HR;
  • аналізувати конкуренцію і приймати рішення про рівень цін і асортимент товарів в кожному магазині;
  • розвивати магазини і зробити їх найпопулярнішими в регіоні з урахуванням рівня освіти і добробуту населення;
  • оптимізувати і збільшити масштаб бізнесу.

Учасники, які зуміли показати позитивний прибуток до кінця гри, отримали можливість перейти до наступного кола змагань.

Другий етап гри мав назву «Корпорація в кризі». Перед учасниками було поставлено задачу вивести з кризи корпорацію, що складається з декількох різнопланових підприємств.

У ході гри потрібно було провести аналіз діяльності компанії та виявити проблемні підрозділи, а також провести їх оптимізацію і вивести їх на рівень беззбитковості. Також гравці мали підвищити ефективність діяльності інших підрозділів компанії та розробити і реалізувати план по розширенню масштабів діяльності компанії.

Переможці турніру визначилися в чотирьох номінаціях:

  • максимальний дохід;
  • максимальний прибуток;
  • максимальні активи;
  • загальний показник ефективності.

 Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...